Kontakt Dla prasy
Jesteś tutaj:Historia

Historia

AXL Dynamics działa od 2014 roku. Nasz zespół składa się z doświadczonych pracowników branży gier, a także z pasjonatów, którzy dzięki nam stawiają w niej swoje pierwsze kroki. Ci pierwsi wnoszą do AXL Dynamics Know-How niezbędny przy tworzeniu gier, a ci drudzy nowatorskie pomysły i przysłowiowy „powiew świeżości”.

Naszym celem jest tworzenie gier nieszablonowych, pomysłowych i wciągających. Chcemy tworzyć gry z czymś, czego często brakuje nawet wysokobudżetowym produkcjom – miodnością.

O jakości naszych produkcji świadczy sukces jednej z naszych pierwszych gier - „Xelorians”- która biła rekordy popularności na rynku gier mobilnych.

Nie wierzymy w „kadrę rządzącą”, która nadzoruje produkcję nie przyczyniając się do niej w sposób kreatywny. Nasi „szefowie” biorą czynny udział w produkcji gier, dzięki czemu tworzymy zgraną ekipę programistów, grafików, scenarzystów i projektantów poziomów, która po prostu czuje bluesa.


Nic dziwnego – wszyscy jesteśmy graczami!


Większość z nas miała szczęście załapać się na młodość w latach 90tych, w czasach złotej ery gier video. Maniacy Diuny, Warlordsów, Quake'a i StarCrafta siedzą obok fanatyków Diablo i Chrono Triggera. Dyskusje na temat gier są zawsze... ciekawe. Organizowaliśmy też sporą, lokalną imprezę LANową. Dla naszej czystej przyjemności i za zamkniętymi drzwiami :)